اخبار, بازی های آینده, مجله بازی

ساخت Control 2 تایید شد

ساخت Control 2 تایید شد

همچنان عجیب‌ترین بازی رمدی قرار است ادامه داشته باشد!

در سال 2019 بود که استودیو فنلاندی رمدی عنوان تحسین شده Control را روانه بازار کرد. هنوز هم گرافیک فنی این بازی در بسیاری از زمینه‌ها پیشگام بوده و فیزیک فوق‌العاده بازی همچنان باعث تعجب گیمرهاست. به موارد فوق باید داستان جذاب و گیرای این بازی را اضافه کرد. داستانی پیچیده و ناشناخته که در هر لحظه شما را غافلگیر می‌کند.

البته که رمدی بر سر این بازی نیز با بداقبالی‌های زیادی مواجه شد و آن طور که باید و شاید از بازی استقبال نشد. مشکلات فنی متعدد، داستان ناواضح و بعضا گیج کننده و سبک غیر عام پسندانه بازی باعث شد تا همچنان رکورد Max Payne 1 برای رمدی دست نیافتنی باشد. البته که مشکلات فنی تا حدی با انتشار به روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی برطرف شد و دو DLC The Foundation و AWE هم محتوای بازی را بیشتر کردند و هم گره داستانی باز و ایجاد کردند.

حالا استودیو رمدی تایید کرده که علاوه بر پروژه‌هایی نظیر Alan Wake II و نسخه‌های ریمیک Max Payne 1 و 2، مشغول کار بر روی دنباله Control  هم هست و قرار است تا برای PS5، Xbox Series X/S و PC منتشر شود.

control game feature

استودیو رمدی در قالب یک بلاگ پست این موضوع را به تایید رسانده است. در طی قراردادی قرار است تا این بازی با همکاری 505 گیمز ساخته و منتشر شود. ظاهرا این پروژه که پیشتر با اسم رمزی هرون شناخته می‌شده قرار است تا یک اسپین آف برای بازی اصلی باشد و به وقایع قبل از بازی اصلی بپردازد.

ظاهرا بازی هنوز در مرحله پیش تولید و ایده پردازی قرار دارد . حداقل چندین سالی تا انتشارش فاصله داریم. بودجه استودیو برای این بازی چیزی در حدود 52 میلیون دلار بوده، این در حالی‌ست که نسخه اول تنها 30 میلیون دلار برای استودیو هزینه داشته است.

نظر شما درباره این بازی چیست؟ آیا با نسخه اول Control ارتباط برقرار کردید؟ نظرتان درباره نسخه دوم چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *