اخبار, بازی های آینده, مجله بازی

نسخه جدید Assassins Creed معرفی شد

نسخه جدید Assassins Creed

شبیه‌تر از همیشه به «الطائر»

مدت‌هاست که شایعات زیادی پیرامون نسخه جدید Assassins Creed به گوش می‌رسد. از زمانی که این بازی روند انتشار سالانه خود را قطع کرده با واکنشات مثبت و منفی زیادی همراه بوده است. از طرفی صرف زمان بیشتر بر روی بازی تا حدی به افزایش کیفیت آن کمک کرده، اما طرفداران معتقدند که این بازی دیگر Assassin’s Creed نیست و کاملا هویت خود را از دست داده و دیگر چیز خاصی برای ارائه ندارد. مدت‌هاست که شایعات زیادی پیرامون این نسخه جدید به گوش می‌رسد که یوبیسافت بالاخره به آن پایان داد.

حالا در سالگرد 15 سالگی این مجموعه یوبیسافت پس از آنکه اطلاعات زیادی از بازی لو رفته بالاخره رسما از بازی پرده برداشت و اعلام کرد که این بازی در تاریخ 10 سپتامبر در رویداد Ubisoft Forward نمایش خواهد داشت.

از همان زمانی که بازی با نام Assassin’s Creed: Rift شناخته می‌شد، بسیاری از لیکرها اعلام کرده بودند که این بازی حول شخصیت «بصیم» خواهد بود و دوران جوانی او را در بغداد به تصویر خواهد کشید. بازی شباهت‌های زیادی به نسخه اول دارد و قرار است تا از همین منابع برای ریمیک Assassin’s Creed هم استفاده شود. بازی قابلیت جذاب Eagle Vision را باز گردانده و قرار است تا با طرفداران قدیمی حسابی خاطره بازی کند.

یوبیسافت از این بازی که Assassin’s Creed: Mirage نام دارد، تنها یک تصویر هنری منتشر کرده یک اساسین با Hidden Blade به سمت دوربین پریده و یک عقاب هم پشت سر او در حال پرواز است. طبق گزارشات دیگر خبری از عناصر نقش‌آفرینی در این بازی نخواهد بود و سیستم انتخاب دیالوگ از این بازی حذف شده است. باید منتظر بمانیم و ببینیم که آیا این تغییرات مثبت خواهند بود یا خیر. آیا طرفداران قدیمی به بازی باز می‌گردند؟ یا اینکه طرفداران سبک نقش‎آفرینی بازی را تحریم خواهند کرد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *