مجله بازی, اخبار

مافیای جدید در دست ساخت است

مافیای جدید

استودیوی Hangar 13 که متعلق به 2K است، دارد بر روی مافیای جدید کار می‌کند، اما فقط همین‌قدر می‌دانیم.  2K Gamesتأیید کرده که استودیوی Hangar 13 در حال کار بر روی نسخه‌ی جدیدی است. همان استودیویی که مافیای 3 و Mafia : Definitive Edition را ساخته بود.

رومن هلادیک در پستی مربوط به بیست سالگی فرنچایز مافیا از پروژه‌ای جدید خبر داد. او می‌گوید که خوشحال است که خبر در دست ساخت بودن مافیایی جدید را اعلام می‌کند. قرار است که طرفداران با داستان‌های جدیدی سرگرم شوند. اولین مافیا در سال 2002 عرضه شد، نسخه‌ی بعدی در سال 2010 و بعدی هم در سال 2016 عرضه شدند. نسخه‌ی سال 2016 را استودیوی Hangar 13 با نام Mafia III (مافیای 3) عرضه کرد.

هلادیک از یادگیری استودیو خوشحال است. او می‌گوید: همه چیز دارد پیشرفت می‌کند، مگر نه؟ پس باید یاد بگیریم. در اولین روز‌های مافیا همه چیز ، نمی‌گویم راحت‌تر بود، تیم کوچک‌تر بود و تکنولوژی ساده‌تر بود و اینجور مسائل دیگر. به مناسبت بیستمین سال عرضه‌ی مافیا، نسخه‌ی اصلی از 1 تا 5 سپتامبر رایگان خواهد بود. ظاهرا قبلا هم Hangar 13 در سال 2021 روی پروژه‌ای کار می‌کرد که پروژه کنسل شد.

بعدا هم بخش بریتانیایی Hangar 13 داشت بر نسخه‌ای که قرار بود ماجرا‌ها را در کشور ایتالیا به تصویر بکشد کار می‌کرد. این نسخه از آنریل انجین 5 استفاده می‌کرد (به نظر می‌رسد Hangar 13  دارد بر روی نسخه‌ای جدید از Top Spin tennis کار می‌کند). نسخه‌ی اخیر بازی در سال 2011 با نام Top Spin 4منتشر شد.

هیدن بلکمن در می 2022 استعفا داد. در همان ماه، 50 نفر از دفتر کالیفرنیا شرکت را ترک کردند. اینکه برای مافیای جدید فراخوانده شوند یا نه را نمی‌دانیم، اما الان استودیو 30 نفر جای خالی دارد. باورش سخت است، اما بیست سال از عرضه‌ی نسخه‌ی اصلی گذشته است. این بازی در سال 2002 برای PC و کنسول‌ها منتشر شد. تامی آنجلو راننده‌ی تاکسی ای است که قبل از آنکه بفهمد در دنیایی پر از جرم و جنایت غرق می‌شود.

منبع : gamespot

موضوع : مافیای جدید در دست ساخت است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *