معامله با نخل مارکت :

این کار به آسانی در ۴ مرحله انجام می‌شود و شما یک فرآیند معامله ی سریع و بدون دردسر را تجربه خواهید کرد و دیگر نیازی نیست از خانه خارج شوید و حضوراً کالای خود را به فروش برسانید یا تعویض کنید.
اگر شما دارای یک کنسول بازی قدیمی هستید و قصد دارید آن را با یک کنسول نسل نهمی تعویض کنید و بازی های جدیدی را تجربه کنید و یا تمایل به فروش کالاهای خود را دارید نخل مارکت این کار را برای شما انجام می دهد.

در مرحله اول تصمیم بگیرید:

  1. می‌خواهید کالای خود را بفروشید.
  2.  می‌خواهید کالای خود را تعویض کنید.
پس از تصمیم به ارسال کالا مامور پست نخل مارکت درب منزل کالای شما را دریافت می‌کند و همینطور یک رسید دیجیتالی برای اطمینان خاطر شما ارسال می شود
اما توجه داشته باشید تا پایان معامله این رسید را نزد خود نگه دارید و در صورت نداشتن آن معامله به تعویق می‌افتد یا انجام نمی شود. تمامی هزینه ها و مراحل ارسال نیز بر عهده ما میباشد.
پس از دریافت کالای شما توسط کارشناسان ما مورد بررسی قرار میگیرد و سپس با شما تماس گرفته می شود و طی یک توافق کالای شما تعویض یا خریداری می شود.
شما با دریافت کنسول انتخابی خود ۷ روز مهلت تست دارید و حتی می‌توانید کنسول خود را گارانتی تعویض یکساله کنید و طی یک سال با خیال آسوده بازی کنید.