انواع کیف Deadskull برای PS5

کیف Deadskull با جنس برزنت قابل استفاده برای هر دو مدل کنسول PS5 استاندارد و دیجیتال می باشد.
شما میتوانید علاوه بر قرار دادن کنسول در کیف Deadskull، اقلام همراه آن شامل دو عدد کنترلر، هدست مخصوص پلی استیشن، ریموت و کابل های همراه کنسول را در آن قرار دهید.

گالری تصاویر

ویدیو اختصاصی آنباکس کیف Deadskull

ویدیو اختصاصی آنباکس کیف Deadskull

کیف Deadskull:

یکی از مشکلات گیمرهای حرفه ای جابجایی کنسول است که این مشکل در مورد پلی استیشن 5 که اندازه ای بزرگ دارد دوچندان است. راه حل پیشنهادی ما کیف Deadskull مخصوص پلی استیشن 5 است. جنس کیف Deadskull از بززنت می باشد و مقاومت عالی در برابر ضربه ایجاد می کند تا شما با خیالی آسوده کنسول خود و لوازم جانبی همراه آن را جابجا کنید. کیف Deadskull اورجینال یک محصول فوق العاده زیباست که تمام نیازهای شما را از یک کیف کنسول برآورده می کند. کیف Deadskull پرطرفدار ترین و پر فروش ترین کیف مخصوص PS5 می باشد که با رنگ و طرح های مختلف وارد بازار شده است.

کیف Deadskull

در نظر داشته باشید که هر دو مدل استاندارد و دیجیتال پلی استیشن 5 در کیف Deadskull به راحتی قرار داده می شوند و همچنین شما می توانید کنسول خود را کاملا از ضربه، آب و خط و خش محفوظ نگه دارید و به راحتی آن را حمل کنید. همانطور که بیان شد، کیف Deadskull از بهترین فضاسازی برای قرارگیری تمامی لوازم جانبی از جمله دسته های دوال سنس، هدست Pulse 3D، ریموت را برای شما فراهم می سازد و از این رو می توانید با خیال راحت از کیف Deadskull استفاده کنید.

در صورتی که قصد خرید یک کیف دستی مقاوم را دارید که فضای مناسب برای حمل PS5 را در اختیار شما قرار دهد، کیف Deadskull می تواند بهترین گزینه پیش روی شما باشد.