05428fe4b2f7f9fad3fc1702c51b4c43

هورایزن فوربیدن وست ؛قیمت و خرید انواع دیسک و اکانت

Horizon Forbidden West

 

تصور کنید کره زمین توسط سیل عظیمی از رباتهای عجیب و غریب تصرف شده باشد.اخرالزمان رباتها و انسان ها بالاخره به وقوع پیوست.تمام حیوانات به شکل ربات درامدند!حتی دایناسورها در کالبد یک ربات به زمین بازگشته اند و شما در نقش ناجی زمین هستید و باید کره خاکی را از وجود این موجودات عجیب و غریب پاکسازی کنید.بازی هورایزن فوربیدن وست یا هورایزن غرب ممنوعه یک بازی فانتزی سوم شخص جهان باز است که تجربه متفاوت از تمام بازی ها را به شما هدیه میدهد.شرکت سونی این بازی انحصاری را به بهترین شکل ممکن برای پلی استیشن 5 بهینه سازی کرده است که البته نسخه پلی استیشن 4 این بازی هم موجود است.

هورایزن فوربیدن وست Horizon Forbidden West

تصور کنید کره زمین توسط سیل عظیمی از رباتهای عجیب و غریب تصرف شده باشد.اخرالزمان رباتها و انسان ها بالاخره به وقوع پیوست.تمام حیوانات به شکل ربات درامدند!حتی دایناسورها در کالبد یک ربات به زمین بازگشته اند و شما در نقش ناجی زمین هستید و باید کره خاکی را از وجود این موجودات عجیب و غریب پاکسازی کنید.بازی هورایزن فوربیدن وست یا هورایزن غرب ممنوعه یک بازی فانتزی سوم شخص جهان باز است که تجربه متفاوت از تمام بازی ها را به شما هدیه میدهد.شرکت سونی این بازی انحصاری را به بهترین شکل ممکن برای پلی استیشن 5 بهینه سازی کرده است که البته نسخه پلی استیشن 4 این بازی هم موجود است.

خرید بازی Horizon Forbidden West

با خرید اشتراک نخل پلاس بازی Horizon forbidden West را رایگان بازی کنید!

horizon forbidden west

با خرید اشتراک نخل پلاس بازی Horizon forbidden West را رایگان بازی کنید!

horizon forbidden westmobil

گیم پلی بازی هورایزن فوربیدن وست Horizen forbidden West

ساختار کلی گیم پلی بازی هورایزن فوربیدن وست بر پایه‌ی همان سیستم گیم پلی Horizon Zero Dawn بنا شده است. با این حال، گیم پلی Horizon Forbidden West بهبودهای بسیاری پیدا کرده و علاوه بر اضافه شدن مکانیک‌هایی جدید، ویژگی‌های جالبی به آن افزوده شده است. یکی از این ویژگی ها، استفاده از قلاب برای بالا رفتن از موانع است که سرعت حرکت را افزایش می‌دهد و در مبارزات نیز بسیار مفید واقع می‌شود. برای پریدن از ارتفاعات نیز می‌توانید از یک گلایدر هولوگرافیک استفاده کنید تا صحیح و سالم روی زمین فرود بیایید. ضمنا اینکه نحوه‌ی بالا رفتن از صخره‌ها و پلتفرمینگ بازی تا حد زیادی ارتقا پیدا کرده است.در بازی هورایزن فوربیدن وست می‌توانید دنیای زیر آب را نیز کاوش کنید. در این بازی، «ایلوی» از یک دستگاه پیشرفته برای تنفس در زیر آب استفاده می‌کند و در نتیجه می‌توانید تا مدت زمان زیادی در اعماق دریاچه‌ها به جستجو بپردازید. یکی دیگر از چیزهایی که در بازی Horizon Forbidden West ارتقا پیدا کرده، دستگاه «فوکوس» است که نه تنها عناصر محیطی را بهتر برجسته می‌کند، بلکه می‌تواند بخش‌های مختلف ربات‌ها را تجزیه و تحلیل کند و نقاط قوت و نقاط ضعف هر بخش از ربات‌ها را به شما نشان دهد.

هورایزن فوربیدن وست

ویژگی های بهبود یافته هورایزن فوربیدن وست

هورایزن فوربیدن وست

مبارزات بازی Horizon Forbidden West نیز نسبت به نسخه قبلی بهبود پیدا کرده و عمیق‌تر از قبل شده است. یکی از چیزهایی که در نسخه قبلی چندان عالی کار نشده بود، مبارزات Melee (تن به تن) با انسان‌ها بود که برخی مخاطبین نسبت به آن شاکی بودند. همانطور که در تریلرها دیدید، گوریلا گیمز توانسته این نوع از مبارزات را به خوبی بهبود دهد. یعنی می‌توانید از نیزه‌ی «ایلوی» به شکل کاملا بهینه‌تری بر علیه انسان‌ها و ربات‌ها استفاده کنید. ضمن اینکه قابلیت قدرتمند جدیدی به بازی اضافه شده است و به شما این امکان را می‌دهد تا با اضافه کردن یک آیتم ویژه به سلاح خود، در مدت زمان کوتاهی ضربه‌ی سهمگینی به دشمنان وارد کنید.مخفی‌کاری (Stealth) در بازی Horizon Forbidden West دستخوش تغییراتی شده است و به شما اجازه می‌دهد تا با روش‌های تاکتیکی‌تر و پویاتری دشمنان خود را از پای در بیاورید. اما این را نیز در نظر داشته باشید که در بازی Horizon Forbidden West هوش مصنوعی دشمنان و ربات‌ها نیز پیشرفته‌تر از قبل شده است و گرچه گزینه‌های تاکتیکی بیشتری پیش روی شما قرار داده شده است، اما دشمنانتان نیز باهوش‌تر از قبل هستند و باید برای از میان برداشتن آن‌ها از استراتژی و برنامه‌ریزی دقیقی بهره ببرید. همچنین تایید شده است که می‌توانید انواع جدیدی از ربات‌ها را Override کنید و آن‌ها را به کنترل خودتان دربیاورید.

مطالب بلاگ

همانطور که در تریلرهای Horizon Forbidden West دیدید، در این بازی ربات‌ها و دشمنان کاملا جدیدی به بازی اضافه شده است. علاوه بر حضور ربات‌های نسخه قبلی، ربات‌های جدیدی مثل Burrower، Clamberjaw، Shellsnapper، Sunwing، Tremortusk، Slitherfang و چندین نمونه جدید به بازی اضافه شده است. به طور کلی، حدودا ۴۰ نوع ربات مختلف در بازی Horizon Forbidden West وجود دارد که تنوع بالایی را به گیمپلی بازی می‌بخشد.علاوه بر این، استودیو گوریلا گیمز تلاش کرده است تا رفتار NPCها و شخصیت‌های جانبی در بازی Horizon Forbidden West را طبیعی‌تر و داینامیک‌تر از قبل کند. شهرک‌ها و روستاها جمعیت بیشتری دارند و اشخاصی که در این مناطق زندگی می‌کنند، چرخه رفتاری زنده‌تری دارند. همچنین نحوه‌ی طراحی شهرک‌ها و فعالیت‌هایی که «ایلوی» می‌تواند انجام دهد ارتقا یافته است و قادر هستید که در بازی Horizon Forbidden West کارهای متنوع‌تر و ماموریت‌های فرعی جذاب‌تری را تجربه کنید. ضمنا سیستم پیشرفت شخصیت، درخت مهارت‌ها، Inventory و جمع‌آوری آیتم‌ها، لباس‌ها و اسلحه‌های بازی نیز انعطاف‌پذیرتر و بهتر از قبل شده است.گرافیک بصری و فنی بازی Horizon Forbidden West از هر لحاظ پیشرفت کرده است و گرچه این بازی میان‌نسلی به حساب می‌آید، اما به خوبی توانسته است از حداکثر توان کنسول‌های PS4 و PS5 بهره ببرد و قدرت انجین «دسیما» را به رخ همگان بکشد. از جمله ویژگی‌های نسخه PS5 بازی Horizon Forbidden West می‌توان به نورپردازی واقع‌گرایانه‌تر، جزئیات بیشتر، حالت ۶۰ فریم، لودینگ سریع‌تر، رزولوشن بالاتر، رندرینگ بهتر محیط‌ها و فضای زیر آب و ده‌ها بهبود دیگر اشاره کرد. همچنین باید اشاره کنیم که انیمیشن‌های چهره و حرکت شخصیت‌ها به شدت ارتقا پیدا کرده و طبیعی‌تر از قبل شده است.

از آنجایی که بازی هورایزن فوربیدن وست  در امتداد بازی Horizon Zero Dawn است، خط داستانی این بازی  در ادامه ماجراهای Zero Dawn روایت می‌شود. در Forbidden West، کاراکتراصلی بازی یعنی «اِیلوی» به منطقه ی جدیدی وارد میشود و کشف میکند که یک عامل عجیبی در حال نابودی زیست محیط است. «اِیلوی» تصمیم میگیرد پرده از این عامل ناشناخته بردارد و برای نابودی آن تلاش کند. بعلاوه گروه‌ها و فرقه‌هایی در این منطقه ایجاد شده است که برخی از آن‌ها قصد دارند بر انسان‌ها و حتی ربات‌ها حکمرانی کنند و قوانین خود را بر انسان ها تحمیل کنند. پس فقط ربات‌های مرگبار تنها تهدید در دنیای Forbidden West به حساب نمی‌آیند.استودیو گوریلا گیمز حدودا ۴ تا ۵ سال به طور مداوم بر روی توسعه‌ی بازی Horizon Forbidden West کار کرده و نوید این را داده است که تمامی جنبه‌های نسخه قبلی را ارتقا دهد و علاوه بر گسترده‌تر کردن نقشه و دنیای بازی، عمق قابل توجهی نیز به آن ببخشد. اگر تریلرهای بازی را دیده باشید، احتمالا می‌دانید که دنیای بازی Horizon Forbidden West شامل محیط‌های مختلفی مثل جنگل‌های انبوه، ساحل دریا، برکه‌ها، کوهستان‌های برفی، بیابان‌های سوزان، شهرک‌ها، روستاها و انواع زیست بوم می‌شود. در واقع گوریلا گیمز نه تنها دنیای بازی را نسبت به نسخه قبلی بزرگ‌تر کرده، بلکه به تنوع محیطی آن نیز توجه زیادی داشته است.