مجله بازی, اخبار, بازی های آینده

سطح جدیدی از شخصی سازی در ریبوت Saints Row

سری بازی‌های Saints Row، همیشه به خاطر گزینه‌های شخصی سازی متنوع و گسترده‌ی خود بین گیمرها شناخته می‌شدند و حال ریبوت Saints Row هم، از این قاعده مستثنی نخواهد بود. طی مصاحبه صورت گرفته توسط وب سایت Game Informer، مدیران استودیوی توسعه دهنده این عنوان یعنی Volition، از رویکردها و اهداف خود در مورد گزینه‌های شخصی سازی موجود در بازی و میزان گستردگی آن، صحبت کرده‌اند. آقای Jim Boone، مدیرعامل استودیوی Volition در این باره اظهار داشت:” شخصی سازی (Customization) یکی از مولفه‌های اساسی است که مجموعه‌ی Saints Row با آن شناخته می‌شود. نه تنها فقط در مورد پوشش شخصیت اصلی، بلکه حتی در مورد وسایل نقلیه و غیره. ما قصد داریم تا در عنوانSaints Row 4 ، مبحث شخصی سازی را حتی در مورد سلاح‌های موجود در بازی نیز گسترش دهیم. این مقوله به حدی با DNA این فرانچایز گره خورده است که به عقیده‌ی من، اگر بازی از گزینه‌های متنوع و گسترده‌ای در این زمینه برخوردار نباشد، به سختی می‌توان آن را یک بازی Saints Row کامل دانست.”

در کنار انتخاب رنگ چشم، جنسیت و رنگ پوست، حالا بازیکنان قادر خواهند بود تا اندام مصنوعی مختلفی را نیز به کاراکتر خود اضافه نمایند. کارگردان هنری بازی، آقای Frank Marquart در این باره می‌گوید:” ما بالاخره به رویای خود دست یافتیم. ایده‌های زیادی وجود داشت که در عناوین قبلی این مجموعه، موفق به پیاده سازی آنها نشده بودیم اما حالا امکان تحقق آنها وجود دارد. همانطور که بازیکنان در جریان داستان بازی پیشروی کنند، قابلیت شخصی سازی وسایل نقلیه و سلاح‌ها در دسترس آنها قرار خواهد گرفت. در نتیجه در این نسخه، امکان شخصی سازی گروه و همچنین ارتقای مرکز فعالیت (Headquarter) به روش‌های مختلفی وجود خواهد داشت.” کارگردان خلاق بازی یعنی آقای Brian Traficante نیز اضافه کرد:” از همان روز اول توسعه، هدفمان این بود که سطح جدیدی از گزینه های شخصی سازی را در اختیار طرفداران قرار دهیم و همچنان به طور جدی در حال کار روی این موضوع هستیم.”

E9qcQqZXI

همچنین تیم توسعه دهنده تایید کرد که تمام شخصی سازی های انجام شده توسط بازیکنان، در قسمت CO-OP بازی نیز، بدون هیچ محدویتی اعمال خواهد شد.

ریبوت بازی Saints Row قرار است تا در تاریخ 25 فوریه سال 2022 میلادی برای پلتفرم‌های PC، PS4، PS5، Xbox One و Xbox Series X/S منتشر شود.

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *