پیشنهاد سردبیر, مجله بازی, مقالات

بررسی بازی Call of Duty : Warzone 2 + راهنما

بررسی Warzone 2

Call of Duty: Warzone 2 نقشه جدید بازی خود با عنوان Al Mazrah را معرفی کرده و در کنار آن مکان‌های جدید و نمادین را با هم ادغام می‌کند تا به عنوان نمونه ای تقلید شده از ویژگی‌های اصلی و معرفی مکانیک‌ها و حرکت‌های Modern Warfare 2 عمل کند. نتیجه نهایی این عمل، استقبال شدید پلیر ها از warzone 2 است.

با وجود برخی از افزوده‌های جدید Warzone 2.0، این بازی باعث می‌شود تا لحظات اکشن آن، احساس تازگی کند، در حالی که ویژگی‌های کلاسیک Warzone همچنان این بازی را یک قدم به نسخه قبلی خود نزیک‌تر می‌کند. با نخل‌مارکت همراه باشید. امروز می‌خواهیم بررسی دقیق تری به این بازی، گیم پلی جذاب آن و تغییرات ایجاد شده در نسخه جدید این بازی، داشته باشیم. همچنین در اخر مقاله نکاتی برای برنده شدن در این بازی برای شما عزیزان نوشته شده است.

توضیح کلی هدف بازی Warzone 2

وارزون 2 در یک محیط بسیار بزرگ و باز اتفاق می‌افتد. درگیری‌های 150 نفره Warzone 2 متشکل از رزمندگان انفرادی، دو نفره، سه نفره و چهار نفره در نقشه جدید Al Mazrah اجرا می‌شوند. این نقشه در واقع منطقه صحرای خیالی در غرب آسیا با ترکیب نقشه‌های چندنفره جدید Modern Warfare 2 با چندین مکان نوستالژیک که طرفداران قدیمی Call of Duty آن‌ها را می‌شناسند، می‌باشد که جلوه زیبایی به بازی داده است.

ماجراجویی‌های شما در المزره ( مکان بازی ) شما را به Rust، Terminal، Highrise، Afghan و Quarry از Modern Warfare 2 می‌برد و هر مکان چه قدیمی و چه جدید با هم ترکیب می‌شوند تا محیطی پر جنب و جوش و زیبا ایجاد کند. هدف شما در این بازی زنده ماندن است. فقط و فقط زنده ماندن تا اخرین لحظات نبرد در این محیط جنگی و خطرناک. در ادامه به بررسی بیشتر گیم‌پلی این بازی می‌پردازیم.

MWII SEASON 01 ROADMAP 004 e619

بررسی دقیق گیم پلی بازی Warzone 2

در مقایسه با نقشه Verdansk متعلق به بازی Modern Warfare، Al Mazrah با ترکیبی از بیابان‌های خشک، آب‌های بزرگ، شهرهای تنگ و کوچک دارای تنوع بیشتری می‌باشد. آب در نسخه Warzone 1 بسیار محدود بود، زیرا Modern Warfare فاقد مکانیک شنا بود، اما دنباله آن یعنی وارزون 2، تمام ویژگی‌ها و مکانیک‌های Modern Warfare 2 را به ارمغان می‌آورد، از جمله شنا کردن.

این به این معنی است که حجم بزرگی از آب، قایق‌ها و شنا اکنون به ترکیب بازی اضافه شده‌اند. اپدیت‌های منتشر شده برای این بازی معنی‌داری هستند و راه‌های تازه‌ای برای مبارزه در Warzone 2 را به شما ارائه می‌دهند. اینکه بتوانید از یک درگیری بد با اسلحه دور شوید یا از آن برای مخفی کاری یا کنار زدن حریف استفاده کنید، نوع جدیدی از پویایی در بازی را به گیم‌پلی‌های بازی اضافه می‌کند.

قرارداد ده ساله ی مایکروسافت با نینتندو سوییچ

 

همچنین تعادل بسیار بهتری با نحوه طراحی نقشه به وجود امده است. دو مکان مشهور در این نقشه یعنی استادیوم وردانسک و قله کالدرا با وجود وسیع بودن، تمرکز را بر روی مکان‌های دیدنی بزرگی متمرکز کرده‌اند و باعث می‌شوند که به نوعی نقاط کور بازی را بیشتر کنند. با این حال، المزره مکان‌های زیادی ندارد که به سختی بتوان در اطراف آن مانند مکان‌های ذکر شده رفت و آمد کرد.

 در عوض ترکیبی عالی از محیط‌ها و ساختمان‌ها برای نبرد های تک به تک و همچنین تعداد زیادی خطوط دید باز برای تک تیراندازی وجود دارد. خوشبختانه، مناطق وسیع نقشه ی بازی، هنگام رفت و امد، شما را خیلی آسیب پذیر نمی‌کند، زیرا سنگ‌های بزرگ و چیزهای دیگر زیادی برای استفاده به عنوان پوشش و به اصطلاح کاور گرفتن وجود دارد.

نقشه اولیه بازی، چندان نقشه محبوبی نبود و چنگی به دل نمیزد، زیرا با مشکلات و باگ‌های زیادی راه اندازی شد. در اپدیت های بعدی، من با PS5 در Al Mazrah با هیچ باگ بافتی شبیه به مپ Caldera مواجه نشده ام. نقشه این بازی، به شدت پر جنب و جوش است و به نظر نمی‌رسد که دارای مشکلات نور پردازی باشد.

رسیدن به نوستالژی نقشه اصلی Verdansk کار سختی است، اما فکر می‌کنم Al Mazrah یک نقشه قوی و متعادل برای دنباله Warzone است و همچنین رسیدن به پتانسیل نهایی این بازی، کاری آسان باشد.

WZ2 S01 DMZ TACTICS TOUT

تغییرات جدید گیم پلی Warzone 2

1- تغییرات سیف زون بازی

 یکی از تغییرات عمده گیم پلی که Warzone 2 معرفی می‌کند، مکانیک دایره ای کاملاً جدید برا محدود کردن سیف‌زون است. به جای یک دایره بزرگ که در سری قبلی این مجموعه استفاده میشد، چندین “میکرو دایره” به طور همزمان ظاهر می‌شوند. این میکرو دایره‌ها می‌توانند تا سه حلقه از این دایره‌های کوچک‌تر در هر مسابقه معین فعال شوند، اما در نهایت، همه آن‌ها برای دایره نهایی باهم ادغام می‌شوند.

اگرچه برای ژانر بتل رویال غیر متعارف است، اما این رویکرد کمی جذابیت بیشتری به گیم‌پلی اکشن بازی‌های Warzone در اواسط بازی می‌دهد. در نقشه‌های وردانسک یا کالدرا، مسابقات می‌تواند به سرعت تبدیل به کمپینگ بازیکنان شود تا منتظر فروپاشی بیشتر دایره باشند.

ریز دایره‌های المزره بازیکنان را زودتر به مکان‌های متراکم وادار می‌کند تا تعاملات بیشتری را به شما ارائه دهند. تعاملاتی که منجر به فروپاشی حلقه نهایی می‌شود. این تغییر ساده تضمین می‌کند که مسابقات احساس جذابیت بیشتری می‌کنند و انگار اتفاقی غیر منتظر، هرلحظه و همیشه در حال رخ دادن است.

2- تغییرات گولاگ در نسخه جدید

المزره دارای یک میدان گولاگ بسیار پیچیده و بسیار بزرگتر است که اغلب سرنوشت شما را در دستان دیگری قرار می‌دهد. گولاگ دیگر یک زندان ساده و محل نبرد تک به تک نیست و در عوض، اولین مرگ، شما را به یک عرصه چند سطحی منتقل می‌کند که در آن در مسابقات دو به دو، مبارزه می‌کنید. این در حالیست که به طور موقت با یک بازیکن تصادفی دیگر جفت می‌شوید.

گولاگ در سری‌های قبلی راهی هیجان‌انگیز برای دادن یک شانس دوباره به شما بود، به شرطی که مهارت‌های لازم برای برنده شدن در یک مبارزه تک به تک را داشته باشید. اما این پیچ و تاب جدید در گولاگ وارزون 2 سرنوشت شما را تا حدی در دستان یک بازیکن تصادفی دیگر می‌سپارد.

اگرچه این گولاگ از ویژگی چت مجاورتی بازی استفاده می‌کند، اما شخصی مثل من که در چت مهمانی با دوستان یا هم گروهی‌ها می‌نشیند، برای برقراری ارتباط با یک شریک موقت دوتایی دچار مشکل می‌شود. و اگر آنها یا خود شما بمیرید، شانس بقا برای بازیکن بازمانده بسیار بدتر می‌شود.

همچنین یک حریف با هوش مصنوعی به نام زندانبان اضافه شده که با یک مینی تفنگ در اطراف میدان کمین کرده است. اگر مسابقه خیلی طولانی شود، او وارد مبارزه می‌شود و اگر او را شکست دهید، کلیدی را رها می‌کند که به شما و سایر بازیکنان بازمانده اجازه می‌دهد از گولاگ خارج شوید.

این بدان معناست که شما می‌توانید انتخاب کنید که از او دوری کنید و همانطور که می‌خواهید با مخالفان خود مبارزه کنید یا می‌توانید با زندانبان مبارزه کنید و به فرار خود از این زندان امیدوار باشید. در این ورژن گولاگ، احتمالاً نفر دیگر به شما کمک می کند تا او را شکست دهید که به نوبه خود می تواند طول مسابقات را طولانی کند. پیشنهاد ریسک شما در مقابل پاداش با این سیستم جدید بازی، در حال حاضر نامتعادل است.

S02 WZ TAC OVERVIEW 009

3- اضافه شدن مکان های جدید به بازی با نام استرانگ هولد

المزرعه همچنین دارای مکان های غارت جدید Stronghold و Black Site است. در پایان اولین فروپاشی دایره، Strongholds روی نقشه فعال می شود و 77 مکان تصادفی را در نقشه به وجود می‌اورد. استرانگولدها روی نقشه به عنوان نماد قلعه‌های بزرگ مشخص شده اند و اولین تیمی که به این مکان ها می‌رسد باید قبل از اتمام زمان، بمبی را در آنجا خنثی کند. در این مناطق شما می‌توانید از لوت های بسیار زیاد آن بهره ببرید. از ماسک های گاز گرفته تا اقلام دیگری که در مکان قابل برداشت هستند.

همچنین می‌توانید با Black Sites که اساساً شکل خطرناک‌تری از Strongholds هستند، به چالش بزرگ‌تری بروید. یک مکان سیاه روی نقشه با نماد جمجمه مشخص شده است و حاوی دشمنان زره پوش بسیار سخت تری به رهبری یک رئیس با نام Juggernaut است.

همچنین مکانی برای لوت های ارزنده، درون بازی وجود دارد که می‌توانید از ان‌ها برای استفاده در خود مسابقه بهره ببرید. ابزارهایی مانند مینی تفنگ، ماسک گاز بادوام، پهپاد پیشرفته، یا یک پهپاد دائمی برای پین کردن دشمنان در منطقه اطراف جبهه سیاه می‌توانند برای موفقیت حیاتی باشند. لازم به ذکر است که پهپاد های این منطقه تنها تا زمانی که دارک‌ساید به دلیل فروپاشی دایره گم شود دوام می‌آورد.

Strongholds و Black Sites هر دو مکمل Warzone هستند. آنها کاملاً اختیاری هستند، اما با توجه به اینکه کنترل آنها چقدر رقابتی است، به عنوان مکان های عالی برای کسانی که ترجیح می‌دهند کمی بیشتر در بتل رویال خود احساس زنده ماندن کنند، خدمت می‌کند. پاکسازی این مناطق از دشمنان هوش مصنوعی کمی دشوار است و تقریباً در اکثر مواقع بازیکنان انسانی دیگری را در آنجا خواهید یافت که برای شکار شما کمین می‌کنند.

سیستم لوتینگ در Warzone 2 طبیعی تر است. پول نقد را می توان از صندوق های پول دریافت کرد، در حالی که لوازم بهداشتی مانند کیت‌درمان در مکان‌هایی مانند جعبه کمک‌های اولیه در حمام‌ها و آمبولانس‌ها یافت می‌شود. پیدا کردن کالای مورد نیازتان بسیار ساده تر است زیرا می‌توانید به جای تکیه بر تصادفی بودن جعبه‌های عرضه، در مکان‌های مشخص شده، جستجو کنید و به دنبال کالای مورد نظر خود بگردید.

4- اضافه شدن کوله پشتی در نسخه جدید

Warzone همچنین یک سیستم کوله‌پشتی ساده‌شده را اضافه می‌کند که شبیه ترکیبی از Blackout Battle Royale در Black Ops 4 و Warzone اصلی است. شما بارگیری معمولی خود در منطقه جنگ را با یک سلاح اصلی، یک سلاح ثانویه و تجهیزات تاکتیکی و کشنده حفظ می‌کنید، اما اکنون یک کوله پشتی دارید که به شما امکان می‌دهد وسایل اضافی را حمل کنید که قبلاً امکان حمل آن‌ها را نداشتید. شما با یک کوله پشتی کوچک شروع می‌کنید که دارای شش جایگاه خالی است، اما می توانید بسته ای را که تعداد بیشتری دارد غارت کنید یا خریداری کنید.

در ابتدا، داشتن یک کوله پشتی برای گذاشتن و بیرون آوردن اقلام دردسرساز به نظر می‌رسد، زیرا اغلب مواقع نمی‌توانید خود را در جایی پنهان کنید تا وسایل خود را بردارید یا کوله پشتی خود را برای انداختن یا اضافه کردن وسایل زیر و رو می کنید. با این حال، واقعاً راحت است که بتوانید لوازم بیشتری را حمل کنید. خوب است بدانید که می‌توانید یک دسته اضافی از صفحات زره را برای خود یا آن هم تیمی ای که هرگز به اندازه کافی غارت نمی‌کند، بچسبانید. با این حال، این رویکرد راه را برای برخی موقعیت‌های آزاردهنده نیز هموار می‌کند، مانند داشتن یک کوله‌پشتی پر از لوت‌های بی ارزش یا کوله‌ای مملو از پهپادها یا وسایل غیر قابل استفاده.

5- DMZ در بازی Warzone 2

یکی از موارد اضافه شده در  Warzone 2 حالت DMZ است. این ماد جدید، دارای حداکثر 66 بازیکن می‌باشد که به صورت سه نفره در نقشه Al Mazrah Warzone است و وظیفه مبارزه، غارت و استخراج منابع را بر عهده بازیکنان قرار می‌دهد. لذت DMZ این است که انتخاب کنید چگونه بازی کنید. می‌توانید با هدف غارت پول و اسلحه، بازی تهاجمی و جستجوی تفنگ در یک مسابقه شرکت کنید یا می‌توانید برای XP و جوایز اضافی اهداف خاصی را تکمیل کنید.

در حالی که DMZ به طور کلی، احساس تاکتیکی سایر بازی های شوتر و بتل رویالی معروفی مثل:
Escape From Tarkov و Hunt: Showdown را ندارد، اما هنوز هم هیجان یک حالت بازی با ریسک بالا را به شما ارائه می‌دهد. شما تمام سلاح‌ها و غارت‌های به دست آمده را نگه می‌دارید. شما همچنین محدود به تعداد وسایلی هستید که می‌توانید حمل کنید، بنابراین باید سرعت تصمیم گیری شما در رابطه با اینکه می‌خواهید چه چیزی را در کوله پشتی خود حمل کنید، بالا باشد.

طراحی نقشه جدید بازی، همچنین چشم انداز بسیار متنوعی را برای همه اهداف DMZ ایجاد می‌کند. جدا از لوت های به درد نخور و اضافی که در آن پراکنده شده‌اند، این ماد همچنان در همان مپ اصلی بازی یعنی المزره است که فقط هوش مصنوعی بیشتری برای مبارزه دارد.

DMZ از بسیاری از ویژگی‌ها و مکانیک‌های Warzone2، از جمله مکان‌های Stronghold جدید، ایستگاه‌های خرید، هوش مصنوعی و موارد دیگر استفاده می‌کند. دشمنان هوش مصنوعی در سرتاسر نقشه یافت می‌شوند. در این ماد، سربازان هوش مصنوعی در سطح های مختلفی یافت می‌شوند. هوش مصنوعی (آسان) سطحی وجود دارد که می‌توان آن‌ها را در ساختمان‌ها و مکان‌های مختلف پراکنده یافت.

مخالفان هوش مصنوعی در Strongholds اغلب زره پوش هستند و مبارزه با ان‌ها در سطحی بالا قرار دارد و بسیار چالش برانگیزتر است. هوش مصنوعی برای DMZ بسیار خوب عمل می‌کند. ایستگاه‌های خرید این ماد، عموماً مانند Warzone 2 به نظر می‌رسند و کار می‌کنند، اما در DMZ می‌توانید اقلامی را که می‌خرید با پول نقد اضافی بفروشید.

موفقیت کلی این حالت جدید بازی بستگی به به روز رسانی های آینده آن دارد اگر برای این بازی آپدیت به خصوصی نیاید، DMZ قدیمی می‌شود، مگر اینکه ببینیم به‌روزرسانی‌های فصلی مأموریت‌ها، ویژگی‌ها، رویدادهای ویژه و لایه‌های دیگر را در اپدیت‌های بعدی به بازی اضافه می‌کنند و DMZ را تازه تر می‌کنند.

 

6- بررسی زاویه سوم شخص بازی

در نهایت، Warzone 2.0 قابلیت حالت سوم شخص را اضافه می‌کند. البته این قابلیت تا تاریخ 16 نوامبر در دسترس نخواهند بود، اما مدتی بعد در طول فصل 1 منتشر می‌شوند. بازی آینده و چندنفره Modern Warfare II شامل حالت‌ سوم شخص نیز می‌شود.

همانطور که در وب سایت Call of Duty آمده است: حالت سوم شخص برای اولین بار در تاریخ  16 نوامبر برای این سری عرضه می‌شود. ما از طرفداران اکشن سوم شخص در طول فصل استقبال می‌کنیم.
نکته جالب در رابطه با اضافه شدن حالت سوم شخص این است که شما نمی‌توانید در طول بازی آن را تغییر دهید. واضح است که چرا …

زیرا این امر به شما مزیت های مشخصی در طول بازی‌ می‌دهد. به طور دلگرم کننده، به نظر می رسد کسانی که شانس بازی Warzone 2 را به صورت سوم شخص داشته اند واقعاً از آن لذت می‌برند.

7- قابلیت جدید proximity chat

چت مجاورتی   Warzone 2 یا  proximity chat یک ویژگی جدید است که به بازیکنان این امکان را می‌دهد که اگر به اندازه کافی به دشمن نزدیک هستید، می‌توانید با ان‌ها ارتباط برقرار کنید. این تاکتیک کاملاً جدیدی را برای کاوش در Warzone 2 باز می‌کند. مشخص کردن موقعیت‌ دشمنان / استراق سمع برنامه‌هایشان برای رهگیری آنها / صحبت مستقیم با آنها برای پیشنهاد اتحاد یا … . این قابلیت،  پتانسیل تغییر نتیجه نهایی بازی را دارد، اما در برخی شرایط می‌تواند بسیار آزاردهنده باشد.

توجه داشته باشید که برای اینکه چت مجاورتی Warzone 2 کار کند، باید از چت درون بازی برای ارتباطات خود استفاده کنید. اگر به جای آن یک چت مهمانی در سطح سیستم با گروه خود در خارج از بازی داشته باشید، دیگر قادر به استفاده از این قابلیت نخواهید بود اما توانایی شنیدن صحبت سایر بازیکنان را دارید.

چت مجاورتی سیستم چت صوتی درون بازی است که به همه بازیکنان اجازه می‌دهد تا ارتباطات برقرار شده با استفاده از میکروفون را بشنوند، اما فقط زمانی که شخصیت‌های درون بازی آنها نزدیک به هم هستند. این بدان معنی است که دشمنان شما می‌توانند مکان شما را مشخص کنند یا برنامه‌های آینده شما را یاد بگیرند و سپس از آنها علیه شما استفاده کنند. این ویژگی در حال حاضر در Warzone 2 زنده است و در حالت بروزرسانی شده بتل رویال و حالت جدید Warzone 2 DMZ ظاهر می‌شود.

10 نکته مهم برای برنده شدن در نبرد های وارزون 2

گاهی اوقات به دست آوردن یک پیروزی در بتل رویال می تواند یک مبارزه واقعی باشد. در این مقاله، نکاتی برای دستیابی به پیروزی در مپ جدید المزره ارائه می‌دهیم.

1- یکی از سریع‌ترین و ساده‌ترین کارهایی که می‌توانید برای کمک به بهبود شانس خود در المزره انجام دهید این است که مطمئن شوید از بهترین تنظیمات استفاده می‌کنید. مثلا تنظیمات حرکتی اضافی برای کمک به شما وجود دارد که با تنظیم آن‌ها می‌توانید راحت تر در بازی جا به جا شده یا مبارزه کنید.

2– Warzone 2.0 به شما چند راه مختلف برای به ثمر رساندن سلاح های سفارشی خود در طول مچ های بازی، توانایی خرید سلاح های اولیه سفارشی خود از Buy Stations ارائه می‌دهد. با وجود هزاران سلاح برای انتخاب، دانستن اینکه چه چیزی را انتخاب کنید می‌تواند بسیار دشوار باشد. شما باید سلاح‌های خود را با توجه به توانایی تیر اندازی خود و سبک بازی ای که انجام می‌دهید، تنظیم کنید. با این کار شما چند قدم از بقیه بازیکنان، جلو می‌افتید.

3- برقرار کردن ارتباط در بازی بسیار نکته کلیدی محسوب می‌شود. اگر به صورت دو نفره، سه نفره یا چهار نفره بازی می‌کنید، مهم است که با هم تیمی‌های خود ارتباط برقرار کنید. این کار را می‌توان با استفاده از میکروفن برای چت صوتی انجام داد یا می‌توانید از سیستم پینگ بازی استفاده کنید. این به شما امکان می‌دهد با ضربه زدن روی D-pad، دشمنان، وسایل نقلیه، نقاط مورد علاقه و مواردی از این قبیل را مشخص کنید.

4- داشتن آگاهی از نقشه عمومی همیشه خوب است. با کوچک شدن نقشه، دایره قبل از ادغام در یک دایره نهایی، به سه دایره کوچکتر تقسیم می‌شود. بنابراین، باید همیشه حواستان باشد که دایره ها کجا شکافته می‌شوند و کجا حرکت می‌کنند تا خود را در گاز گیر نیندازید.

5- اگر از چالش و چند درگیری با اسلحه نمی‌ترسید، حتماً از مکان‌های Stronghold دیدن کنید. این ساختمان‌ها، محافظت‌شده با هوش مصنوعی هستند که غارت‌های سطح بالایی را ارائه می‌دهند. این
می‌تواند راهی عالی برای به دست آوردن برخی از بهترین لوت‌ها در بازی باشد.

6- قراردادها راه عالی دیگری برای کسب مقداری پول نقد و غارت برای مسابقه شما هستند. اینها روی نقشه به‌عنوان نمادهای سبز رنگ تلفن مشخص شده‌اند، و چند نوع وجود دارد: Bounty، Safecracker، Secure Intel و Most Wanted. مهم است که خطرات و مزایای هر یک را بدانید تا بدانید کدام یک برای شما، در وضعیتی که در ان زمان قرار دارید، بهتر است.

7- المزره مکان بسیار متنوعی می‌باشد. قرار گرفتن در جایی بلند به شما دید بهتری از محیط اطرافتان می‌دهد و همچنین از مزیتی برای هدف قرار دادن دشمنانتان برخوردار خواهید شد. این تکنیک در اکثر بازی‌های بتل رویالی استفاده می‌شود.

8-کوله پشتی ها برای حمل مهمات اضافی، پهپاد و تجهیزات عالی هستند. با هم تیمی ها ارتباط برقرار کنید تا بدانید دیگران چه چیزی را در اطراف خود حمل می‌کنند. همه نیازی به کوله پشتی پر از احیا کننده یا قوطی گاز ندارند. سعی کنید به خود و تیمتان انواع مهمات و تجهیزات بدهید.

علاوه بر این، Warzone 2.0 به شما امکان می‌دهد به جای محدود کردن شما به دو سلاح، سه سلاح را حمل کنید. شما باید یک کوله پشتی متوسط یا بزرگ را غارت کنید. کوله پشتی‌های بزرگتر به شما امکان می‌دهند یک اسلحه اضافی را ذخیره کنید. این بدان معناست که تقریباً برای هر نبرد یا موقعیتی می‌توانید 3 سلاح حمل کنید.

شما می‌توانید یک تفنگ تهاجمی، مسلسل دستی و یک تک تیرانداز داشته باشید یا می‌توانید به عنوان سلاح سوم، یک موشک انداز برای خود تهیه کنید. حتی می‌توانید یک اسلحه اضافی برای دوست خود کنار بگذارید.

9- اینتل در بتل رویال همه چیز است. توانایی های killstreaks می‌تواند چیزی فراتر از گرفتن قتل باشد. از پهپادها، پهپادهای شناسایی یا رادارهای قابل حمل برای کمک به شناسایی دشمنان نزدیک مکان خود استفاده کنید.

اگر دشمنانی در نزدیکی یا در زمین های مرتفع دارید که فشار وارد می کنند، از چیزی مانند اپشن حمله خمپاره ای یا حمله هوایی دقیق استفاده کنید، حتی اگر فکر نمی کنید که بتوانید یک نفر را ناک‌اوت کنید. اغلب انجام عملیات killstreaks ، باعث می‌شود که دشمنان کمی عقب نشینی کنند و به شما زمان کافی برای فرار داشته باشید.

10- Warzone 2.0 ویژگی جدید بازجویی را اضافه کرده است که به شما امکان می‌دهد با یک حریف سرنگون شده تعامل داشته باشید و از آنها برای اطلاعاتی که به طور موقت هم تیمی های آنها را روی نقشه علامت گذاری می‌کند بازجویی کنید. این می‌تواند مخاطره آمیز باشد و چند ثانیه طول می‌کشد تا عمل انجام شود، بنابراین در وسط درگیری، این کار را انجام ندهید. با این حال، اگر یک دشمن شما از تیم خود دور شده باشد، بازجویی از او، می‌تواند اطلاعات ارزشمندی را ارائه دهد.

جمع بندی کلی از Warzone 2

Warzone 2 با قوی‌ترین نقشه‌ای که تا به حال وجود دارد ظاهر می‌شود. طراحی نقشه اصلی این بازی یعنی Al Mazrah هم از نظر بصری جذاب و هم متعادل است و اشتیاق شما را برای زنده ماندن در هر لحظه بیشتر و بیشتر می‌کند. این بازی در نهایت، به اندازه کافی ویژگی‌ها و تغییرات جدید را ایجاد می‌کند تا به گیم‌پلی احساس تازگی ببخشد و تغییری شگرف در سرعت بازی ایجاد کند تا Warzone 2 از نسخه اصلی متمایز شود.

این بازی در حال حاضر در استیم، به صورت رایگان عرضه می‌شود و شما می‌توانید با اضافه کردن این باز به لایبری خود برای همیشه این بازی را در اکانت استیم خود ذخیره کنید.
ممنون که تا پایان مقاله با نخل‌مارکت همراه بودید. در صورتی که نظری در رابطه با این بازی دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *