اخبار, تازه ها, مجله بازی, نقد و بررسی سخت افزار

جزئیات رونمایی از Call of Duty: Vanguard در بازی Warzone مشخص شد

رونمایی از Call of Duty: Vanguard

دیروز جزئیات جدیدی از رویداد «Battle of Verdans» منتشر شد. این رویداد احتمالا به معرفی عنوان Call of Duty: Vanguard در بازی Warzone اشاره دارد. اکانت رسمی Call of Duty در توییتر، تصویری را به اشتراک گذاشت که نشان می‌دهد چه انتظاراتی می‌توانیم از رویداد «Battle of Verdans» داشته باشیم. این رویداد، پنجشنبه، نوزدهم آگوست، در بازی Warzone برگزار می‌شود.

در تصویر به اشتراک گذاشته شده، همچنین نشان داده شده است که یک اسلحه جدید به Verdansk اضافه خواهد شد. نوع این اسلحه دقیقا مشخص نیست، ولی این احتمال وجود دارد که یک وسیله نقلیه مسلح و زرهی باشد. در توییت نوشته شده: «جوخه‌های خود را تشکیل دهید و آن را سرنگون کنید». همچنین دیروز تیزری کوتاه از بازی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که به رونمایی و معرفی کامل بازی در آینده اشاره دارد. حال نگاهی می‌اندازیم به رشته توییت‌های اکانت Call of Duty که دیروز منتشر شدند:

«همه‌ جوخه‌ها برای ملحق شدن به عملیات آماده باشند. ۱۹ آگوست / #BattleofVerdansk»

«مرکز فرماندهی یک بسته پشتیبانی فرستاده است. اما برای دریافت آن باید در نبرد Verdansk حاضر باشید. ۱۹ آگوست وارد نبرد شوید.»

به نظر می‌رسد رویداد «Battle of Verdans» به این منظور در بازی Warzone قرار داده شده است تا به نحوی نسخه‌ی بعدی سری، یعنی Call of Duty: Vanguard‌ را معرفی کند. علاوه بر این، اخیرا در بازی Warzone به عنوان Call of Duty: Vanguard اشاره‌های کوچکی نیز شده است. مثلا در پایان هر مسابقه سکانسی نشان داده می‌شود که تقریبا به جنگ جهانی دوم اشاره دارد. عده‌ای نیز بر این باور هستند که ممکن است درهای قرمز رنگ رازآلود در بازی، به رونمایی از عنوان Vanguard مربوط باشند.

تمام این موارد به زودی آشکار خواهند شد. اما نکته مهم‌تر قضیه این است که بنا بر برخی از گزارش‌ها، احتمال دارد در آینده نزدیک با نقشه‌ی Verdansk که بازیکنان از زمان عرضه بازی در مارس ۲۰۲۰ در آن بازی می‌کنند، خداحافظی کنیم. طبق شایعه‌های منتشر شده، نقشه‌ی Verdansk‌ به طور کلی با نقشه‌ی جدیدی که حال و هوای جنگ جهانی دوم دارد جایگزین خواهد شد.

بر اساس گفته‌های «تام هندرسون» که یکی از اینسایدرهای معتبر فرنچایز Call of Duty است، نقشه جدید بازی، همراه با عنوان Call of Duty: Vanguard در ماه نوامبر عرضه خواهد شد و این نکته هم ذکر شد که می‌توان از اسلحه‌های بازی‌های Modern Warfare و Cold War نیز در آن نقشه استفاده کرد. همچنین برخی از آیتم‌های تزیینی و ظاهری نیز به بازی Vanguard منتقل خواهند شد و ظاهرا قرار است که یک سیستم ضدتقلب جدید برای بازی اعمال شود. تام هندرسون در این رابطه گفته است:

«نقشه بعدی Warzone به طور کلی با نقشه Verdansk‌ جایگزین خواهد شد و دارای تم جنگ جهانی دوم خواهد بود. برنامه‌ این است که این نقشه همراه با نسخه بعدی Call of Duty عرضه شود.»

«در نقشه جدید می‌توان از اسلحه‌های بازی‌های Modern Warfare و Cold War نیز استفاده کرد. به نظر می‌رسد که آیتم‌های تزیینی نیز قابل انتقال خواهند بود.»

«سیستم جدید ضد تقلب، همزمان با انتشار نقشه جدید، به بازی اعمال خواهد شد»

رونمایی بزرگ Call of Duty در زمانی رخ می‌دهد که کمپانی Activision Blizzard در حال دست و پنجه نرم کردن با شکایات و مشکلات حقوقی پیش‌آمده برای این کمپانی است. در این شکایات، یکسری اتهام‌های جنسی و سواستفاده‌های اخلاقی متوجه مدیران بالارده‌ی کمپانی شده است و به نظر می‌رسد زنان زیادی که در این شرکت مشغول به کار بوده‌اند، قربانی این ماجرا هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *