مجله بازی, اخبار

جزئیات بیشتری از بازی GTA: The Trilogy – The Definitive Edition فاش شد

بازی GTA: The Trilogy - The Definitive Edition

بازی GTA: The Trilogy – The Definitive Edition

چه پیش از رونمایی رسمی از بازی GTA: The Trilogy – The Definitive Edition و چه پس از آن، شاهد لیک شدن اطلاعات و جزئیات آن بودیم و با توجه به مورد انتظار بودن این عنوان، جای تعجبی ندارد که این روند همچنان ادامه داشته باشد. هر چند هنوز شرکت راکستار به صورت رسمی در مورد بهبودها و پیشرفت‌های گرافیکی و گیم پلی سه بازی GTA 3، GTA: San Andreas و GTA: Vice City اطلاع رسانی نکرده، اما لیک‌های جدید منتشر شده از این عنوان، تا حدودی ما را با ویژگی‌های بازی آشنا می‌کند.

طبق این گزارش مواردی مانند آپگریدهای گسترده در زمینه جلوه‌های بصری از جمله بهبود سیستم نورپردازی و محیط، تکستچرهایی با وضوح بالاتر، افزایش کیفیت دورنماها و نمایان شدن جزئیات بیشتر مناظر با فاصله‌های زیاد و اعمال نحوه‌ی کنترل و نشانه گیری بازی GTA V، از جمله موضوعاتی هستند که در این نسخه ی ریمستر شده، شاهد اضافه شدن آنها خواهیم بود. در عین حال، حداقل سیستم موردنیاز و همچنین سیستم پیشنهادی برای اجرای بازی نیز مشخص شده است.

بازی GTA: The Trilogy – The Definitive Edition در زمانی نامشخص از سال 2021، برای پلتفرم‌های PS4، PS5، Xbox One، Xbox Series X/S، Nintendo Switch و PC عرضه خواهد شد. همچنین نسخه‌ی مربوط به پلتفرم‌های Android و IOS بازی، در سال 2022 در دسترس علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *