اخبار, مجله بازی, ویدیو

تریلر جدید بازی Halo Infinite منتشر شد

تریلر جدید بازی Halo Infinite

تریلر جدید بازی Halo Infinite

امروز استودیو 343 Industries بالاخره تریلر جدید بازی Halo Infinite را منتشر کرد که شامل بخش‌هایی از مراحل داستانی بازی و بهبودهایی در جلوه‌های بصری می‌شود. همانطور که در این تریلر نشان داده می‌شود، پس از وقایع بازی Halo 5: Guardins مسترچیف همراه با یک خلبان، برای مبارزه با The Banished وارد Zeta Halo می‌شود. هدف مسترچیف این است که بفهمد چه اتفاقی برای کورتانا افتاده است و در این مسیر با یک هوش مصنوعی جدید همراه می‌شود.

همچنین از برخی عناصر گیمپلی بازی نیز رونمایی شد. در بخشی از تریلر می‌بینیم که مسترچیف با استفاده از یک پلتفرم، وسیله نقلیه‌ای را دریافت می‌کند و با آن در دنیای Zeta Halo جابجا می‌شود. The Banished پایگاه‌ها و استحکامات بزرگی را در این دنیا ساخته‌اند که بازیکن می‌تواند به آن‌ها حمله کند و مثلا به عنوان ماموریت، سیلوها و نیروهای دشمن را نابود کند.

در بخشی دیگر از تریلر جدید بازی Halo Infinite می‌بینیم که مسترچیف تعدادی از سربازان UNSC را از چنگال دشمنان آزاد می‌کند و در ادامه این سربازان مسترچیف را در میدان نبرد یاری می‌کنند و مثل روزهای قدیمی سری Halo، سوار بر خودروی زرهی Warthog می‌شوند. علاوه بر این، مسترچیف می‌تواند سلاح‌ها و قابلیت‌های خود را نیز ارتقا دهد؛ مثلا شارژ دوم Thruster را فعال کند، Cool Down را کاهش دهد و … باس‌فایت‌ها و برخی از دشمنان دیگر نیز دارای نوار سلامتی یا زره ویژه‌ای هستند که در نوع خود مکانیک جالبی را به وجود آورده است.

بازی Halo Infinite در تاریخ هشتم دسامبر سال جاری (۱۷ آذر ۱۴۰۰) برای کنسول‌های Xbox Series X، Xbox Series S، Xbox One و کامپیوترهای شخصی عرضه می‌شود. این بازی بر در روز عرضه بر روی سرویس گیم پس قرار خواهد گرفت. بنابراین با داشتن اشتراک گیم پس، نیازی به خرید آن نخواهید داشت. در زیر می‌توانید تریلر جدید بازی Halo Infinite را تماشا کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *