مجله بازی, اخبار

انتشار ریمیک بازی Prince of Persia در 2023

ریمیک بازی Prince of Persia The Sands of Time

داستان توسعه‌ی ریمیک بازی Prince of Persia The Sands of Time، بسیار جالب توجه است. در حالی که طرفداران سال‌های زیادی منتظر عرضه‌ی یک عنوان جدید از این فرانچایز بودند، اما یوبیسافت در یک اقدام غافلگیرکننده، نسخه‌ی ریمیک بازی Prince of Persia: The Sands of Time را معرفی کرد. عنوانی که البته به دلیل ضعف‌های مشهود در زمینه جلوه‌های بصری و گرافیکی و همچنین پولیش نبودن آن به اندازه‌ی کافی، با انتقادات بسیار زیادی از سوی بازی بازان مواجه شد. در نتیجه، تاریخ عرضه‌ی بازی چندین بار به تعویق افتاد.

در حالی که هر چند وقت یکبار، سوالاتی در مورد تاریخ عرضه‌ی جدید بازی از سوی طرفداران مطرح می‌شد، سرانجام یوبیسافت اطلاعات تازه‌ای در مورد روند توسعه‌ی بازی منتشر کرد. طبق گفته‌های این کمپانی فرانسوی، اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، ریمیک بازی Prince of Persia The Sands of Time در سال مالی 23-2022 که بازه‌ی زمانی 1 آپریل 2022 تا 31 مارچ 2023 را دربرمی‌گیرد، منتشر خواهد شد. و قاعدتاً اگر باز هم مشکلاتی در راه توسعه‌ی بازی وجود داشته باشد، این تاریخ عرضه به بازه‌ی زمانی آپریل سال 2023 و پس از آن، تغییر خواهد یافت.

آقای Frederick Duguet، مدیر مالی ارشد کمپانی یوبیسافت در این باره اظهار داشت: “Prince of Persia یک نام محبوب میان بازی‌های ویدیویی است و ما برای برآورده کردن انتظارات مخاطبین خود نیاز به زمان بیشتری داریم. تیم توسعه‌ دهنده‌ی ما متعهد به ساخت بازی است که مخاطبین بسیاری را سرگرم کند.”

ریمیک بازی Prince of Persia The Sands of Time، در حال حاضر برای پلتفرم‌های PS4، Xbox One و PC تایید شده و باید دید که آیا نسخه‌ی بهینه سازی شده‌ای مخصوص کنسول‌های نسل نهمی PS5 و Xbox Series X/S هم در آینده، عرضه خواهد شد یا خیر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *