اخبار, مجله بازی, ویدیو

از تاریخ عرضه و تریلر گیمپلی بازی Bayonetta 3 رونمایی شد

bayonetta 3 voice 2

گیمپلی بازی Bayonetta 3

مدت زیادی پس از انتشار تیزر اولیه و اعلام اینکه روند توسعه بازی Bayonetta 3 به خوبی پیش می‌رود، دیشب کمپانی نینتندو و استودیو پلاتینیوم گیمز، در طی مراسم Nintendo Direct رسما از گیمپلی بازی Bayonetta 3 رونمایی کردند. به نظر می‌رسد که قهرمان همیشگی این فرنچایز محبوب، این بار با ظاهری متفاوت و البته حرکات و کامبوهایی جدید برگشته است.

در این تریلر می‌بینیم که Bayonetta در شهر جنگ زده توکیو، با استفاده از کامبوهای ویرانگر، ضربات Gun-Kata و Witch Time، دشمنان و هیولاها را نابود می‌کند. علاوه بر این، Bayonetta در حالت Butterfly می‌تواند از یک سلسله کامبوهای جدیدی نیز استفاده کند که آسیب زیادی به دشمنان وارد می‌کند. دشمنان متفاوت و جدیدی نیز در این تریلر نشان داده می‌شود که Bayonetta برای شکست دادن برخی از آن‌ها، از قابلیت Summon استفاده می‌کند.

تفاوت کلیدی بازی Bayonetta 3 با دو نسخه قبلی این است که ضربات و کامبوها، به صورت سطحی و صرفا با زدن یک دکمه پشت سر هم اجرا نمی‌شوند، بلکه مکانیک‌های اجرای کامبو به شکلی عمیق‌تر انجام می‌شوند. همچنین موجوداتی که Summon می‌شوند، لحظه به لحظه طبق فرمان‌های خود Bayonetta عمل می‌کنند. در نتیجه می‌توان شاهد نبردهای بزرگ Kaiju-Esque بود که دو موجود غول پیکر به صورت تن به تن با همدیگر می‌جنگند.

در قسمتی دیگر از تریلر مشاهده می‌کنیم که Bayonetta سوار بر یک موجود می‌شود و او را کنترل می‌کند. در پایان تریلر نیز شخصیتی مرموز نشان داده می‌شود که دقیقا او را نمی‌شناسیم. به هر حال حضور شخصیت‌های مرموز و ناشناخته، همیشه جزوی از بازی‌های استودیو پلاتینیوم گیمز بوده است!

بازی Bayonetta 3 در سال ۲۰۲۲ برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. در زیر می‌توانید تریلر گیمپلی بازی را تماشا کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *