مجله بازی, سخت افزار, مقالات

اتفاقات قابل انتظار سال 2021

اتفاقات قابل انتظار سال 2021


هارد SSD و هدست؛ اتفاقات قابل انتظار سال 2021


هارد SSD :

 

اتفاقات قابل انتظار سال 2021 SSD
همانطور که میدانیم کنسول نسل نهمی پلی استیشن ۵ دارای یک هارد SSD است که میتوان گفت سرعت بارگذاری بازی ها را تغییر داده است. هرچند تا حد زیادی این تغییر چشمگیر نبود. اما خبر خوب این است که کنسول PS5 دارای یک جایگاه برای نصب کارت SSD است و از طرفی خبر بد این است که هنوز شرکت سونی، اطلاعاتی در این باره منتشر نکرده؛ که کدام کارت SSD در این جایگاه کارایی دارد و یا حتی چه زمانی این قسمت از کنسول را فعال میکند.
بنابراین انتظار میرود که شرکت سونی در سال ۲۰۲۱ اعلام کند هارد SSD جانبی PS5 چه زمانی با کنسول سازگار میشود.

هدست :

 

اتفاقات قابل انتظار سال 2021 هدست
هر دو کنسول نسل نهمی شرکت سونی و مایکروسافت یعنی PS5 و Xbox Series X از قابلیت های صوتی فضایی چشمگیری برخوردار هستند و ما امیدواریم در سال ۲۰۲۱ شاهد هدست ها با نوار های صوتی بیشتری از این دو شرکت محبوب باشیم. هرچند همانطور که میدانیم در حال حاضر تعداد کمی هدست PS5 و Xbox Series X در دسترس کاربران است اما آنچه قصد داریم ببینیم مواردی است که صدای 3D با کیفیت تری را ارائه میدهد.
با توجه به اینکه هدست Pulse 3D بطور رسمی از سوی شرکت سونی وارد بازار شده است، با مشاهده آن میتوان فهمید که این هدست قدرتمند موارد پیشرفته ای دارد که میتواند تجربه ای لوکس را ارائه دهد و همچنین با استقبال خوبی روبه رو شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *