مجله بازی, مقالات

بازیهای روز عرضه پلی استیشن 5

بازی های روز هرضه پلی استیشن 5
چند روز بیشتر به عرضه پلی استیشن ۵ نمانده است، نسل هشتم که به اعتقاد خیلی از کاربران یکی از ضعیف ترین نسل های کنسول های بازی بود رو به اتمام است .شاید دلیل این اعتقاد کم بودن خلاقیت در بازی‌ها و تعداد زیادی عناوین بازسازی شده بوده .به گفته خیلی از منتقدین نسل نهم و پلی استیشن 5 با جهش گرافیکی فوق العاده و به لطف حافظه ssd روان تر از همیشه بازی‌ها را به نمایش می‌گذارد.

اولین بازی های پلی استیشن 5

یکی از مهم‌ترین مسائل در مورد کنسول های بازی و عناوین روز عرضه می باشد .اگر خاطرتان باشد عناوین روز عرضه پلی استیشن 4 بسیار محدود بودند، اما در نسل نهم ps5 با تعداد عناوین بالایی در روز عرضه حضور خواهد داشت.

بازیهای روز اول پلی استیشن 5

بازی Assassins Creed Valhalla

مجموعه بازی assassins creed valhalla در چند سال اخیر نمایش بسیار خوبی داشته اند. این بازی در نسخه های اول خود بسیار خوش درخشید و همواره مسیر صعودی داشت، اما در نسخه آخر خود کمی دچار تزلزل شد. اما به نظر می‌رسد که روایتی از داستانassassins creed valhalla وایکینگ ها حرف‌های زیادی برای گفتن دارد ،این بازی جز مورد انتظار ترین عناوین روز عرضه پلی استیشن ۵ است.
بازیهای روز اول پلی استیشن 5

بازی Astro Playroom

این بازی جزء عناوین رایگان روز عرضه است، که برای تمامی خریداران پلی استیشن 5 در دسترس خواهد بود. می‌توان گفت این بازی طراحی شده است تا مکانیزم ها و قابلیت های جدید کنسول پلی استیشن 5 را به کاربران آموزش دهد، این یک ایده بسیار خلاقانه از طرف شرکت سونی بوده است که از نسل پیش شروع و در  پلی استیشن 5 به تکامل رسید.
بازی های روز اول ps5

بازی Call of Duty Black Ops Cold War

شاید بتوان گفت هیجان انگیزترین بازی که انتظار داریم با پلی استیشن ۵ آن را تجربه کنیم کالاف دیوتی است .
با توجه به موفقیت چشمگیر نسخه پیش از این بازی در نسل هشتم انتظار از این بازی بیشتر از هر زمان دیگری است ،نکته جالب در مورد این بازی تمرکز ویژه بر روی خط داستانی بازی است، که سال‌ها بود به آن توجه خاصی نمی‌شد، باید منتظر درخشیدن کاراکتر های قدیمی سری بازی کالاف دیوتی در پلی استیشن ۵ باشیم.

call of duty cold war

بازی Fortnite

محبوبیت بسیار بالای این بازی در نسل هشتم بر هیچکس پوشیده نیست و شاید کمتر کسی انتظار این درجه از محبوبیت را داشت.
اما شرکت epicgame توانست با پشتیبانی فوق‌العاده و اضافه کردن آیتم های جدید این بازی را به اوج ببرد و مهمتر از آن ،در اوج نگهش دارد با این شرایط وجود این بازی در روز عرضه پلی استیشن 5 نه تنها عجیب نیست بلکه کاملا منطقی به نظر می‌رسد. همچنین خبر خوشحال‌کننده رایگان بودن این بازی می باشد.

fortnite

بازی Watch dogs legion

این بازی می‌تواند نماینده شایسته‌ای برای سبک بازی هایopen world  در نسل نهم باشد ،داستان این بازی بسیار گیرا تر و پربارتر شده است .گرافیک بازی نسبت به نسخه قبلی پیشرفت خیره کننده داشته است و نکته قابل توجه این است که هک کردن آیتم های بازی هدفمند شده اند.
قابلیت های جدید و تعداد کاراکتر های نامحدود هم موضوع خاص و جدیدی است که برای اولین بار در سری بازی های واچ داگز دیده می شود، این بازی نیز در روز عرضه به عنوان تنها نماینده سبک بازی های open world حضور و انتظار از آن بالاست.

بازی Demons souls

می توان به جرأت گفت demons souls انقلابی ترین بازی ساخته شده تا به امروز است. حالا بعد از گذشت چندین سال شرکت سونی تصمیم گرفته تا این بازی محبوب و فوق العاده خود را برای کنسول نسل جدید اش باز سازی کند، دو حالت وجود دارد، یا اینکه این بازی را در پلی استیشن ۳ بازی کرده‌اید و قطعاً لحظه شماری می کنید تا باز هم این بازی را با گرافیک بالای پلی استیشن ۵ تجربه کنید ،و یا اینکه تا به حال این عنوان را تجربه نکرده اید که پیشنهاد می کنیم این بازی را از دست ندهید. داستان فوق‌العاده، تنوع سلاح ها و نحوه ارتقای آنها ،محیط های جذاب و خیلی آیتم های جذاب دیگر وجود دارد ،که باعث می شود جز عناوین مورد انتظار عرضه پلی استیشن ۵ باشد.

بازیهای روز عرضه ps5

بازی Bugsnax

متفاوت ترین بازی روز عرضهbugsnax می باشد ،این عنوان دارای گرافیک هنری و موسیقی جذابی است و برای گروه سنی کودکان ساخته شده است.

بازیهای روز عرضه پلی استیشن 5

بازی Dirt5

عنوان های ماشین سواری طرفداران زیادی دارند. و سری بازی های dirt 5همیشه مورد قبول طرفداران این سبک بازی ها بوده اند ،در نسخه جدید این عنوان تغییرات زیادی به وجود آمده است به عنوان مثال پویایی آب و هوا ،نقشه های وسیع و آسان تر شدن کنترل اتومبیل از جمله این تغییرات هستند. اما نکته‌ای که این بازی را خواستنی می کند ،اجرا شدن آن با نرخ ۱۲۰ فریم بر ثانیه و سرعت بارگذاری بسیار سریع آن است، به عنوان تنها نماینده سبک بازی های ماشین سواری این بازی به شدت مورد انتظار است.

اولین بازیهای پلی استیشن 5

بازی Sackboy a Big Adventure

این بازی از سری بازی های little big planet است.
و حضور آن در لیست بازی های روز عرضه پلی استیشن ۵ کاملا قابل پیش بینی بود ،تغییرات مثبت زیادی در نسخه های قبلی در این عنوان به وجود آمده است، مهمترین آنها پشتیبانی بازی از چهار نفر در قسمتcoop می‌باشد، این مورد باعث جذاب تر و هیجان انگیز تر شدن مراحل بازی می باشد و واقعاً جای خالی این قابلیت در بازی احساس می‌شود. سونی تبلیغات زیادی حول این بازی انجام داده و یکی از مهمترین بازی‌های روز عرضه بدون شک sack boyمی باشد.

اولین بازی های ps5
بازی Mortal Kombat Ultimate

نسخه نهایی و کامل شده بازی پر طرفدار مورتال‌کمبت بدون شک نمایش خیره‌کننده‌ای در پلی استیشن ۵ خواهد داشت. هیچ جای بحث و اشکالی در نسخه نسل هشتمی این بازی وجود نداشت، و و حالا نسخه نهایی با تمام کاراکترها ،اسکین ها و تمامی محتویاتی که در طی دوسال به بازی اضافه شد به صورت کامل در روز عرضه برای پلی استیشن 5 وجود دارد.

xbox s21

بازی Spider Man Miles Morales

این بازی جزء مهمترین آثار روز عرضه کنسول پلی استیشن ۵ است. عملکرد فوق‌العاده این عنوان به تازگی انحصاری شده شرکت سونی انتظارات را از نسخه جدید بازی بسیار بالا برده است. تغییر شخصیت بازی از پیتر پارکر به مایلز مورالز نقطه عطف این عنوان است، قطع به یقین با یک عنوان بسیار خوش ساخت روبه‌رو هستیم و این بازی در روز عرضه می تواند حرف‌ها و سوپرایز های زیادی برای طرفداران خود داشته باشد.
اولین بازی های پلی استیشن 5
در این مقاله سعی شد مهمترین عناوین روز عرضه پلی استیشن ۵ معرفی شوند. اما عنوان دیگری هم در روز عرضه وجود دارند که شاید اهمیت کمتری داشته باشد، به طور کلی می‌توان گفت عناوین روز عرضه پلی استیشن ۵ قابل قبول و بهتر از نسل های پیشین هستند، پلی استیشن ۵ قرار است ابتدا در تاریخ ۱۲ نوامبر برای آمریکا و چندین کشور دیگه و سپس بعد از آن در تاریخ ۱۲ آبان ماه به انتشار جهانی برسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *