اخبار, مجله بازی

نسخه ریمستر سه گانه GTA رسما معرفی شد

سه گانه GTA

سه گانه GTA

کمپانی Rockstars بالاخره با تایید شایعاتی که اخیرا منتشر شده بودند، رسما اعلام کرد نسخه ریمستر سه گانه GTA با عنوان Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition امسال برای پلتفرم‌های PC ، PS4 ، PS5 ، Xbox Series X ، Xbox Series S ، Xbox One و Nintendo Switch منتشر خواهد شد (نسخه PC این بازی از طریق Rockstar Games Launcher اجرا می‌شود). همچنین Rockstar برنامه دارد نسخه iOS و Android این بازی را در نیمه اول سال ۲۰۲۲ برای گوشی‌های هوشمند نیز عرضه کند.

نسخه ریمستر سه گانه GTA شامل بازی‌های Grand Theft Auto 3، Grand Theft Auto: Vice City و Grand Theft Auto: San Andreas می‌شود. گفته شده است که در کنار بهبودهای بصری، برخی از عناصر گیمپلی نیز طبق استانداردهای روز ارتقا پیدا کرده‌اند، اما به طور کلی تلاش بر این بوده است که حس و حال کلاسیک این بازی‌ها حفظ شود.

به زودی جزئیات بیشتری از نسخه ریمستر سه گانه GTA منتشر می‌شود. همچنین تایید شده است که از هفته آینده، نسخه دیجیتالی هر سه بازی، از فروشگاه‌های پلتفرم‌ها حذف خواهد شد. علاوه بر نسخه ریمستر تریلوژی GTA، کمپانی Rockstar قصد دارد بیست سالگی بازی Grand Theft Auto 3 را با انتشار محتوای ویژه‌ای در بازی GTA Online جشن بگیرد. در زیر می‌توانید تیزر نسخه ریمستر سه گانه GTA را تماشا کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *