مجله بازی, اخبار

اولین DLC رایگان بازی Cyberpunk 2077، فقط شامل محتوای تزئینی خواهد بود

DLC رایگان بازی Cyberpunk 2077

DLC رایگان بازی Cyberpunk 2077

توسعه دهندگان در استودیوی لهستانی CD Project Red، بالاخره اولین جزئیات از نخستین DLC رایگان بازی Cyberpunk 2077 را منتشر کردند که البته به احتمال زیاد، آن چیزی نیست که اکثر طرفداران پس از این همه مدت منتظر آن بودند.

در جریان یک لایواستریم برگزار شده در پلتفرم Twitch، در کنار صحبت در مورد تغییرات اعمال شده در پچ 1.3، از چهار محتوای تزئینی جدید نیز برای بـازی رونمایی شد. دو عدد ژاکت، یک ماشین جدید و یک پوشش ظاهری تازه برای کاراکتر Jhonny Silverhand. برای دسترسی به این محتویات فقط کافی است تا از منوی اصلی بازی، به گزینه‌یAdditional Content مراجعه کنید. هر دو ژاکـت مذکور که جزء آیتم‌های کمیاب (Rare) بازی نیز محسوب می‌شوند، بعد از تکمیل ماموریت The Ride، در آپارتمان شخصیت اصلی بازی در دسترس خواهد بود. از طرفی، خرید ماشین The Archer Quartz “Bandit” Car، پس از به اتمام رساندن Ghost Town امکان پذیر خواهد شد. شما می توانید تصاویر این آیتم‌های تزئینی را در قسمت پایین مشاهده کنید.

3868193 screens

3868194 scree

3868196 screen

3868197 screenshot

با این حال، کارگردان طراحی مراحل بازی یعنی آقای Miles Toast به این موضوع اشاره داشت که در آینده، محتویات داستانی بزرگی در قالب DLC های رایگان، برای بازی عرضه خواهد شد. به نظر می‌رسد که همان رویکرد در نظر گرفته شده برای بازی موفق The Witcher 3: Wild Hunt، قرار است تا توسط سران استودیوی CD Project Red برای عنوانCyberpunk 2077 نیز، اعمال شود. چرا که قبل از عرضه ی دو بسته‌ی الحاقی داستانی بازی The Witcher 3  با عناوین Hearts of Stone و Blood And Wine در سال های 2015 و 2016، ابتدا 16 مورد محتوای تزئینی و نمایشی برای بازی منتشر شده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *