مجله بازی, مقالات

چرا باید گیم پس بخریم؟

چرا باید گیم پس بخریم؟

چرا باید گیم پس بخریم؟

امروزه قیمت بازی های ویدیویی سرسام آور است ، این قیمت ها باعث شدند که کاربران کنسول های بازی فقط دست به خرید بازی های مورد علاقه خود بزنند و دیگر در خانه ها از آن تنوع زیاد بازی در نسل های پیش خبری نیست.اگر بخواهیم بطور میانگین و با توجه به سلیقه قالب بر جامعه به حداقل بازی هایی که هنگام خرید یک کنسول بازی نیاز داریم نگاه کنیم احتمالا با چنین بازی هایی مواجه می شویم:

یک بازی ورزشی که معمولا همان فوتبال هست ، یک بازی اکشن که می تواند شوتر باشد ، یک بازی ۲ نفره رقابتی مثل Mortal Kombat ، یک بازی جهان باز یا ریسینگ و یک بازی کودکانه برای کوچکتر های خانه. با توجه به قیمت 60 دلاری بازی ها ، شما باید مبلغ ۳۰۰ دلار را بپردازید ، یعنی چیزی نزدیک به مبلغ کنسول تان آن هم برای حداقل بازی هایی که باید انتخاب کنید!

خرید گیم پس

تازه اگر از طرفداران بازی های آنلاین هم باشید باید به این هزینه ها، هزینه خرید اشتراک آنلاین هم بطور ماهانه یا سالیانه اضافه کنید. اما میشود بیش از ۱۰۰ عنوان بازی و یک سال اشتراک آنلاین بازی کردن را با مبلغی کمتر از نصف قیمت بالا تجربه کرد اما چطور؟ با خرید گیم پس.

اگر از دارندگان کنسول های مایکروسافت هستید استفاده از سرویس گیم پس را به شما توصیه میکنیم. چه بخواهید آنلاین بازی کنید و چه آفلاین گیم پس به شما این اجازه را می دهد. همچنین گیم پس یک سرویس در حال توسعه است که با سرعت و شیب زیادی در حال پیشرفت است و ایکس باکس بطور متمرکز بروی آن کار میکند. به همین دلیل کاربران گیم پس این امید را دارند که روزانه بازی های بزرگ و بروزی به این سرویس اضافه شود.

سرویس اشتراک گیم پس

کدام مدل از گیم پس را خریداری کنیم؟

خرید گیم پس التیمیت بهترین و هوشمندانه ترین انتخاب ممکن بنظر می رسد. این سرویس متشکل از سرویس گیم پس ، EA access و Gold است و شما را تا حد زیادی بی نیاز به پرداخت هزینه اضافه ی دیگری میکند.
گیم پس یک سرویس بسیار کاربردی و مقرون به صرفه است اگر از دارندگان یکی از کنسول های ایکس باکس هستید به تهیه آن شک نکنید و اگر هنوز نمی دانید چه کنسولی تهیه کنید ، به امکاناتی که ایکس باکس گیم پس به شما می دهد نگاه ویژه ای داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *