اخبار, مجله بازی

عنوان eFootball شرکت کونامی، در زمان عرضه نیاز به پرداخت هیچگونه پولی از سوی بازی بازان نخواهد داشت

عنوان efootball

بعد از رونمایی بزرگ از عنوان eFootball، شرکت کونامی جزئیات بیشتری از این بازی را منتشر کرده است. مانند اینکه نسخه‌ی منتشر شده در زمان لانچ که در فصل پاییز امسال خواهد بود، برای اجرا نیاز به پرداخت هیچگونه وجهی از سوی مخاطبان ندارد. ولی نسخه‌ی در نظر گرفته شده برای آن زمان، از لحاظ مقیاس، چیزی در حد یک دمو خواهد بود.

این اطلاعات منتشر شده، به طور مستقیم از سوی اکانت رسمی توییتر بازی eFootball به اطلاع طرفداران رسید و طی یک سری پرسش و پاسخ پیرامون جزئیات بازی بدست آمد.

در مورد ماهیت Free to Play بودن بازی، شرکت کونامی اعلام کرد که:” نسخه‌ی منتشر شده در فصل پاییز، نیاز بـه پرداخت هیچگونه وجهی ندارد. بنابراین در زمان لانچ، بازی کاملا رایگان خواهد بود. ما سپس در طول فصل پاییز، محتوای بیشتری را برای بازی عرضه خواهیم کرد.” در حالی که اطلاعات بیشتر در مورد محتوای اضافه شده در طول فصل پاییز، باید از سوی توسعه دهندگان مشخص و تایید شود، به نظر می‌رسد در همان زمان، شرکت کونامی سیستم پرداخت‌های درون برنامه‌ای بازی را برای محتویات جدید، به صورت رسمی معرفی خواهد کرد.

هر چند، نسخه‌ی منتشر شده در زمان لانچ بسیار محدود خواهد بود. یکی از سوالاتی که توسط طرفداران پرسیده شده بود، این بود که آیا بازی در زمان لانچ، اساساً یک دمو خواهد بود؟ و در پاسخ اعلام شده بود:” از بسیاری جهات، بله.”

“ما می‌خواهیم که مخاطبان در سریعترین زمان ممکن بتوانند به عنوان eFootball دسترسی پیدا کنند. بنابراین نسخه‌ی زمان لانچ، با تعداد محدودی از تیم‌ها و حالت‌های مختلف، منتشر خواهد شد.” کونامی همچنین اعلام کرده است که در آینده‌ی نزدیک، جزئیات بیشتری را در این مورد، اطلاع رسانی خواهد کرد.

در قسمتی دیگر از این پرسش و پاسخ، کونامی در مورد یکپارچه سازی بازی روی کنسول‌ها و پلتفرم موبایل، و اینکه چنین موضوعی، تا چه حد بر تجربه‌ی بازی بازان تاثیر خواهد داشت، صحبت کرده است. توسعه دهندگان در این مورد به طرفداران اطمینان خاطر دادند و به این نکته اشاره کردند که بازی eFootball، در ابتدا برای کنسول‌ها توسعه یافته است. اما این عنوان، یک پلتفرم برای لذت بردن همه‌ی مخاطبان خواهد بود و بازی از تمام ظرفیت‌های پلتفرم‌های پشتیبانی شده، برای ارائه‌ی یک تجربه‌ی بی‌نقص استفاده خواهد کرد.

از آنجایی که بازی، شامل چندین ویژگی خاص در مورد سیستم Matchmaking بر اساس مکان و پلتفرم بازی باز خواهد بود، کونامی اطمینان داده است که دارندگان نسخه ی PC و کنسول‌های نسل بعدی این عنوان، زمانی که در مسابقات آنلاین، در برابر دارندگان نسخه‌ی موبایل قرار بگیرند، شاهد افت گرافیکی در زمان تجربه‌ی بازی نخواهند بود.

شرکت کونامی همچنین در اواخر ماه گذشته، به صورت رسمی نام سری بازی‌های Pro Evolution Soccer را به eFootball تغییر داد. این عنوان تنها به صورت دیجیتالی و کاملاً رایگان برای کنسول های PS4، PS5، Xbox One، Xbox Series X/S و PC به همراه گوشی‌های اندروید و IOS، در پاییز امسال منتشر خواهد شد. تمام نسخه‌های مختلف بازی، طی آپدیتی که در فصل زمستان منتشر خواهد شد، قابلیت Cross-Play را دریافت خواهند کرد. البته باید به این نکته مهم نیز اشاره کرد که دارندگان نسخه‌ی موبایل عنوان eFootball، تنها در صورتی می‌توانند با دارندگان نسخه‌ی PC و کنسولی بازی رقابت کنند که در زمان مسابقه، از کنترلر استفاده نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *