اخبار, مجله بازی

اولین تصویر رسمی از سریال The Last of Us منتشر شد

سریال The Last of Us

سریال The Last of Us

به نظر می‌رسد قرار است که مرزهای دنیای The Last of Us فراتر از قلمرو گیمینگ گسترش پیدا کند. در کنار نسخه مستقل و چندنفره بازی The Last of Us و شایعه ساخت‌ ریمیک نسخه اول بازی، سریال The Last of Us نیز در حال ساخته شدن است. این سریال از نسخه اول بازی اقتباس شده است و قرار است که از شبکه HBO پخش شود.

دیروز، به مناسبت روز The Last of Us که به روز «شیوع» نیز مشهور است، شبکه HBO و استودیو ناتی داگ اولین تصویر از سریال The Last of Us را منتشر کردند. نویسنده و کارگردان دو نسخه اول بازی، یعنی نیل دارکمن نیز در اکانت اینستاگرام و توییتر خود این تصویر را منتشر کرد و گفت که اشتیاق بسیار زیادی برای این سریال دارد. همچنین گفته شده است که کارگردانی برخی از قسمت‌های این سریال، بر عهده خود نیل دراکمن خواهد بود.

در تصویر منتشر شده، «پدرو پاسکال» و «بلا رمزی» را در نقش «جوئل میلر» و «الی ویلیامز» می‌بینیم که در دنیای آخرالزمانی به یک هواپیمای نابود شده نگاه می‌کنند. اگر به لباس‌ها و ظاهر این دو شخصیت نگاه کنیم، می‌بینیم که سازندگان این سریال به خوبی توانسته‌اند حداقل از لحاظ بصری به بازی The Last of Us پایبند باشند.

البته در خود بازی چنین صحنه‌ای را شاهد نبودیم، زیرا می‌دانیم که قرار است سریال The Last of Us داستان بازی را بیش از پیش گسترش دهد. پس عجیب نیست که در این سریال، سکانس‌های جدیدی را شاهد باشیم. اینکه قرار است نویسندگان سریال The Last of Us چیزی از داستان اصلی بازی را تغییر دهند یا خیر هنوز مشخص نیست، اما از آنجایی که این سریال تحت نظارت نیل دراکمن و کمپانی سونی ساخته می‌شود، می‌توانیم به تحریف نشدن آن امیدوار باشیم.

سریال The Last of Us سال آینده از شبکه HBO پخش می‌شود و فصل اول آن ۱۰ قسمت خواهد داشت. در زیر می‌توانید تصویر منتشر شده از سریال را مشاهده کنید.

tloutv

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *