مجله بازی, مقالات

بازی های ایکس باکس سری ایکس در روز عرضه

6666

 

تنها چند روز به عرضه رسمی ایکس باکس سری ایکس مانده  طرفداران ایکس باکس بیشتر از هر زمانی  به کنسول نسل نهمی خوشبین هستند.
مایکروسافت نسل هشتم را بد شروع کرد و از رقیب سنتی خود پلی استیشن عقب ماند و تا آخر نسل نتوانست آن را جبران کند.
یکی از مهمترین مواردی که در روز عرضه و پیش فروش های کنسول های بازی ها و لاین آپ آن در روز عرضه می باشد.
نبود بازی های انحصاری  و با کیفیت همیشه بزرگترین ضعف ایکس باکس بوده  متاسفانه این مسئله در نسل نهم هم وجود دارد اما با توجه به تغییراتی که در سیستم مدیریتی ایکس‌باکس به وجود آمده می‌توانیم این امید را داشته باشیم که بازی  متنوع و انحصاری برای ایکس باکس سری ایکس ساخته شوند. دلیل این امید  استودیوهای بزرگ از  سوی مایکروسافت و توسعه سرویس گیم پس می باشد لاین آپ روز عرضه ایکس باکس سری ایکس نه چندان پر بار اما ضعیف هم نیست.
جای خالی بازی های انحصاری مانند forza و haloبه شدت احساس میشود.
اما وجود بازی های پر طرفدار تا حدی تسلی بخش است.

بازی های روز عرضه ایکس باکس سری ایکس:

1- assassins creed valhalla

این بازی مورد انتظار و شناخته شده یکی از مورد انتظارترین بازی های ایکس باکس سری ایکس است.
اینبار اساسین کرید والهالا در دوران وایکینگ ها جریان دارد این بازی دو نسلی است و برای کنسول های نسل هشتم نیز عرضه شده است اما قطعا بازی کردن با ایکس باکس سری ایکس بسیار روانتر و پرهیجان تر میباشد.

2-dirt 5

در روز عرضه ایکس باکس سری ایکس جای خالی محبوب ترین بازی انحصاری ایکس باکس یعنی فورزا به شدت احساس میشود پس باید امیدوار باشیم بازی dirt5 نماینده خوبی برای بازی های سبک ماشین سواری باشد.
این بازی تغییرات زیادی نسبت به نسخه های پیشین خود داشته است و میتوان گفت بطور کلی بازی ساده تر شده است.

3-watch dogs legion

یوبی سافت پرکارترین استودیو بازی سازی نسل نهم میباشد. سری بازی های واچ داگز توانسته اند طرفداران بسیار زیادی در سال های اخیر بدست اورند.
اخرین نسخه ساخته شده ازین عنوان محبوب در نسل نهم به عنوان نماینده سبک بازی های جهان باز وجود دارد.
این بازی دو نسلی است اما بر روی ایکس باکس سری ایکس با بهترین حالت ممکن اجرا میشود.

4-tetris efect

این بازی ریشه دار پر فروش ترین بازی ساخته شده در تاریخ است.
بازی tetris نسخه های متعدد دارد.
اما تجربه این بازی خانوادگی با ایکس باکس سری ایکس و بازی کردن آن به صورت co-op میتواند لذت بخش تر از همیشه باشد.
بازی های ایکس باکس سری ایکس در روز عرضه

5-yakuza :

این بازی در سبک نقش آفرینی است نسخه های قبلی این بازی به صورت انحصاری برای پلی استیشن و با کشور ژاپن منتشر میشدند.
اما این نسخه از بازی در ردز عرضه ایکس باکس سری ایکس قابل بازی میباشد.

6-fortnite:

محبوبیت و تعداد بالای بازیکنان این بازی بر هیچکس پوشیده نیست. فورت نایت توانست در عرض یک سال به یکی از محبوب ترین بازی های انلاین در دنیا بدل شود. جای تعجب ندارد که این بازی در لاین آپ کنسول ایکس باکس سری ایکس وجود داشته باشد.

7-gears tactics

در ابتدا خیلی به این بازی خوشبین نبودیم چرا که دنیای این بازی کاملا متفاوت با انچه از سری بازی های محبوب gears tactics سراغ داریم بود.
یک بازی اکشن سوم شخص که دارای خشونت بالایی است تبدیل به یک بازی استراتژی شد. این بازی مبارزات گروه های معروف خود را به نوعی دیگر و متفاوت به نمایش می گذارد درgears tactics استراتژی حرف اول را می زند این بازی مدرن و جذاب از مورد انتظار ترین بازی های انحصاری ایکس باکس سری ایکس در روز عرضه است.
بازی های ایکس باکس سری ایکس در روز عرضه

8- call of duty black ops cold war

نیازی به توضیح در مورد این عنوان نیست فقط می‌توانیم بگوییم جای خوشحالی است که کال آف دیوتی در لیست عنوان‌های روز عرضه ایکس باکس سری ایکس است .
این بازی با ۲۴ ساعت تاخیر پس از عرضه این کنسول در دسترس خواهد بود بعد از موفقیت چشمگیر نسخه قبلی این بازی انتظارها از کالاف دیوتی بسیار بالا رفته و همه منتظر تجربه این بازی با سخت افزار قدرتمند ایکس باکس سری ایکس هستند.

9-evergate:

این بازی در سبک پازل روایت می‌شود و از گرافیک هنری چشم‌نوازی بهره می‌برد گرافیک هنری از واجبات این سبک از بازی هاست در داستان این بازی شما به ماجراجویی در زندگی پس از مرگ شخصیت اصلی بازی (ki) می پردازید. evergate با سبک جذاب و متنوع اش باعث شده جذابیت لاین آپ ایکس باکس سری ایکس بسیار بالا رود و از یکنواختی دور شود.

10- bright memory :

این بازی یک پیش درآمد و نسخه اصلی آنbright memory : infite
است که در سال ۲۰۲۱ میلادی عرضه می شود این بازی در سبک اکشن اول شخص روایت می‌شود.
اکشن های هیجان انگیز و طولانی این بازی مشخصه آن هستند. از آنجایی کهbright memory یک عنوان جدید است باید منتظر بمانیم و ببینیم که چگونه از آب در خواهد آمد .

11- Enlisted

این بازی در سال ۲۰۱۸ معرفی شد و ابتدا قرار بود برای کنسول ایکس باکس وان منتشر شود داستان این بازی در مورد جنگ جهانی دوم است اما نگاهی متفاوت به آن دارد در این بازی می توانید انتخاب کنید از سربازان آلمانی، آمریکایی و یا شوروی باشید نکته قابل توجه در مورد این بازی رایگان بودن آن است و به طور حتم یکی از عنوان است که افراد زیادی آن را تجربه خواهند کرد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

[respost_slide title2=”مقالات مرتبط” category=”1″ numberposts=”4″ columns=”4″ interval=”5000″ scroll=”1″ length=”15″]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *